TV program
ČT1 ČT sport Nova Prima ČT2 Nova Cinema Prima MAX TV Noe HBO Sport1 Prima Love Seznam.cz TV Paramount Network Prima Cool Nova Sport 1 Sport2 JOJ Markíza Jednotka AMC Dajto Dvojka JOJ+ TV Doma Eurosport Filmbox

Dvojka

jazyk: sk

Dvojka je druhá TV stanica Rozhlasu a televízie Slovenska. Stanica vysiela rôzne filmy, seriály a dokumenty.

DNES
Dvojka
13:00
Anjeli strážni Talkshow Aleny Heribanovej.
13:30
Odhodlaní putovať O pútnických miestach.
14:00
Orientácie Náboženský magazín.
14:35
Z najlepších Záznam 65. ročníka Folklórneho festivalu Východná 2019. Program víťazov celoštátnych folklórnych súťaží.
15:50
Fashion Ballet’23 Záznam z divadelného predstavenia Baletu SND v spolupráci domácich choreografov so špičkou slovenských módnych tvorcov.
16:10
Dizajn doma Dokumentárna miniséria o slovenSKom dizajne alebo príbehy vecí a ich tvorcov.
16:25
Dizajn doma Dokumentárna miniséria o slovenSKom dizajne alebo príbehy vecí a ich tvorcov.
16:45
Trochu inak s Adelou Večer s Adelou a trochu inými hosťami.
17:50
Lov slov Súťažná šou pre skvelých lúštiteľov osemsmeroviek, krížoviek a iných slovných hádaniek.
18:30
Večerníček Pomoc v pravej chvíli.
18:35
Odo Animovaný seriál.
18:40
Dimitri Bábkový seriál pre deti.
18:45
Nezbedný havran Nemecký kreslený seriál.
19:00
Hrdinovia mýtov a legiend Kanadsko-francúzcko-čínsky koprodukčný animovaný seriál pre deti a mládež o bájnych hrdinoch gréckej mytológie.
19:20
Andyho svetové dobrodružstvá Britský náučný seriál.
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Slovo Príhovor duchovného.
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Úplní cudzinci Talianska komediálna dráma o tajomstvách, ktoré vyplávajú na povrch počas jednej nevinnej večere s priateľmi.
21:45
Riaditeľky zemegule Komédia o normálnych ľuďoch, ktorí sa snažia vyznať v chaose súčasnosti, a pritom sa nezblázniť.
22:45
Sova Divadlná hra českej dramatičky Natálie Kocábovej Sova je generačnou konfrontáciou medzi starou mamou a vnučkou, ktoré sú odkázané žit vedľa seba.
ZÍTRA
Dvojka
22:45
Sova Divadlná hra českej dramatičky Natálie Kocábovej Sova je generačnou konfrontáciou medzi starou mamou a vnučkou, ktoré sú odkázané žit vedľa seba.
00:10
Správy RTVS "N"
06:05
Zázračný miniateliér
06:10
Andyho svetové dobrodružstvá Britský náučný seriál.
06:25
Jurošík
06:30
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri Bábkový seriál pre deti.
06:50
Nezbedný havran Nemecký kreslený seriál.
07:05
Hrdinovia mýtov a legiend Kanadsko-francúzcko-čínsky koprodukčný animovaný seriál pre deti a mládež o bájnych hrdinoch gréckej mytológie.
07:30
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
08:00
Hírek
08:05
Rómsky magazín Rómsky magazín.
08:30
Otthonunk - Náš domov Cyklus dokumentov o súčasnosti a histórii obcí a miest na Slovensku, kde žijú spoločne Maďari, Slováci a iné národnosti.
09:00
Generácia O radostiach i starostiach ľudí zrelého veku.
09:25
Orientácie Náboženský magazín.
09:50
Cesta Život so zdravotným znevýhodnením.
10:20
Ťapákovci Televízna inscenácia klasického diela B.Slančíkovej-Timravy, odohrávajúca sa na slovenskej dedine na začiatku 20.storočia.
11:40
Obedníček Pomoc v pravej chvíli.
11:50
Odo Animovaný seriál.
12:00
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
12:20
Cyklopotulky Najkrajší pohľad na Slovensko, Česko a Rakúsko zo sedla bicykla.
12:30
SK Dejiny Všeobecná branná povinnosť - Od Rakúsko-Uhorska po armádu vojnovej Slovenskej republiky.
13:25
Peniaze Všetko čo potrebujete vedieť o [svojich] peniazoch.
14:00
Na programe televízia Kapitoly z dejín československej televíznej tvorby.
14:55
Stanko Mužík Dokumentárny film o ťažko postihnutom mladom človeku, ktorý prekonal sám seba.
15:30
Ikony Dokumentárny seriál o generácii architektov, ktorá v druhej polovici 20. storočia formovala tvár slovenských miest. Seriál je zároveň obraz archite... Zobraziť viac
16:00
Papua Nová Guinea - Dva svety Dokumentárny seriál, vedecko-populárny, cestopisný.
16:30
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
17:30
Farmárska revue Magazín pre malých záhradkárov aj veľkých farmárov, pestovateľov a chovateľov.
17:55
Na rybách - Petrov zdar Magazín pre rybárov, ich priaznivcov a milovníkov prírody.
18:30
Večerníček Animovaný seriál o dvoch kamarátkach, nevidiacej Mimi a vidiacej Líze, ktoré na spoločných výpravách do fantázie zisťujú, že náš svet sa dá vidieť... Zobraziť viac
18:35
Odo Animovaný seriál.
18:40
Dimitri Bábkový seriál pre deti.
18:45
Fidlibumove pokusy Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
18:55
Nezbedný havran Nemecký kreslený seriál.
19:05
Hrdinovia mýtov a legiend Kanadsko-francúzcko-čínsky koprodukčný animovaný seriál pre deti a mládež o bájnych hrdinoch gréckej mytológie.
19:30
Andyho svetové dobrodružstvá Britský náučný seriál.
19:40
Zázračný miniateliér Pretekárske autíčka pre milovníkov ovocia.
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
20:10
Lov slov Súťažná šou pre skvelých lúštiteľov osemsmeroviek, krížoviek a iných slovných hádaniek.
20:35
Ladislav Chudík Dokumentárny portrét herca Ladislava Chudíka.
21:50
Tančiareň
23:50
Vrah zo záhrobia Kriminálny film z prostredia malého mesta.
ÚTERÝ
Dvojka
23:50
Vrah zo záhrobia Kriminálny film z prostredia malého mesta.
01:20
Správy RTVS "N"
02:10
Hírek
06:05
Zázračný miniateliér Pretekárske autíčka pre milovníkov ovocia.
06:10
Andyho svetové dobrodružstvá Britský náučný seriál.
06:25
Jurošík
06:30
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri Bábkový seriál pre deti.
06:50
Nezbedný havran Nemecký kreslený seriál.
07:05
Hrdinovia mýtov a legiend Kanadsko-francúzcko-čínsky koprodukčný animovaný seriál pre deti a mládež o bájnych hrdinoch gréckej mytológie.
07:30
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
08:00
Hírek
08:05
Český magazín Publicistická relácia zo života českej národnostnej menšiny žijúcej na Slovensku.
08:30
Srbský magazín Publicistická relácia zo života srbskej národnostnej menšiny žijúcej na Slovensku.
09:00
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
09:55
Herecké legendy Rozhovory Emila Horvátha s hereckými legendami.
10:10
Nedokončená partia Pôvodná televízna inscenácia hry o ľudskej spolupatričnosti.
11:30
Obedníček Animovaný seriál o dvoch kamarátkach, nevidiacej Mimi a vidiacej Líze, ktoré na spoločných výpravách do fantázie zisťujú, že náš svet sa dá vidieť... Zobraziť viac
11:35
Odo Animovaný seriál.
11:40
Pa a Pi Animovaná rozprávka pre deti.
11:50
Trpaslíci TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA.
12:00
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
12:15
Cyklopotulky Najkrajší pohľad na Slovensko, Česko a Rakúsko zo sedla bicykla.
12:30
Experiment Budúcnosť prichádza už dnes. Talk show o vede s Gregorom Marešom.
13:15
Slovenskí archeológovia v Sudáne O práci našich archeológov v Sudáne.
14:00
Ivan Rumanovský a jeho filmový svet Portrét filmového historika.
14:25
Filmové triky pre O'Hoyta Dokumentárny film o americkom filme Stratený svet z roku 1925 s trikovou kamerou bratov Siakeľovcov.
14:45
Ladislav Chudík Dokumentárny portrét herca Ladislava Chudíka.
16:00
Papua Nová Guinea - Dva svety Dokumentárny seriál, vedecko-populárny, cestopisný.
16:30
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
17:30
Autosalón Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
17:55
VAT Špeciál (Vedec roka) Špeciálny magazín VAT, venovaný piatim najlepším vedcom a vedkyniam na Slovensku za rok 2023.
18:30
Večerníček Animovaný seriál o dvoch kamarátkach, nevidiacej Mimi a vidiacej Líze, ktoré na spoločných výpravách do fantázie zisťujú, že náš svet sa dá vidieť... Zobraziť viac
18:35
Odo Animovaný seriál.
18:40
Dimitri Bábkový seriál pre deti.
18:45
Fidlibumove pokusy Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
18:55
Nezbedný havran Nemecký kreslený seriál.
19:10
Hrdinovia mýtov a legiend Kanadsko-francúzcko-čínsky koprodukčný animovaný seriál pre deti a mládež o bájnych hrdinoch gréckej mytológie.
19:30
Andyho svetové dobrodružstvá Britský náučný seriál.
19:45
Zázračný miniateliér Vyrobte si vlastný domáci syr - gervais, ktorý chutí na slano aj na sladko.
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:10
Chvíľka poézie Svetová a slovenská poézia interpretovaná nielen hereckými osobnosťami.
20:20
Vodcovia ríše a oživené archívy (4/4) Dokumentárny historický seriál.
21:15
Magnáti (2/3) Seriál o najväčších obchodných magnátoch - miliardároch tohto sveta.
22:10
Večera s Havranom Diskusná relácia o spoločenských fenoménoch.
23:20
Prízraky Dokumentárny film o jednom vojenskom priestore v Čechách.
STŘEDA
Dvojka
23:20
Prízraky Dokumentárny film o jednom vojenskom priestore v Čechách.
00:35
Správy RTVS "N"
01:25
Hírek
06:05
Zázračný miniateliér Vyrobte si vlastný domáci syr - gervais, ktorý chutí na slano aj na sladko.
06:10
Andyho svetové dobrodružstvá Britský náučný seriál.
06:25
Jurošík
06:30
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri Bábkový seriál pre deti.
06:50
Nezbedný havran Nemecký kreslený seriál.
07:05
Hrdinovia mýtov a legiend Kanadsko-francúzcko-čínsky koprodukčný animovaný seriál pre deti a mládež o bájnych hrdinoch gréckej mytológie.
07:30
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria Súťaže, kultúrne festivaly, koncerty, umelecké vystúpenia folklórnych súborov, výstavy, divadelné predstavenia - všetko o národnostnej kultúre.
08:30
Kimondó - Na kus reči Rozhovory so známimi a zaujímavými osobnosťami maďarskej národnosti na Slovensku.
09:00
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
09:55
Herecké legendy Rozhovory Emila Horvátha s hereckými legendami.
10:05
Maškaráda Televízna inscenácia drámy ruského klasika M.J.Lermontova.
11:55
Obedníček Animovaný seriál o dvoch kamarátkach, nevidiacej Mimi a vidiacej Líze, ktoré na spoločných výpravách do fantázie zisťujú, že náš svet sa dá vidieť... Zobraziť viac
12:05
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
12:20
Cyklopotulky Najkrajší pohľad na Slovensko, Česko a Rakúsko zo sedla bicykla.
12:30
Večera s Havranom Diskusná relácia o spoločenských fenoménoch.
13:45
Diagnózy svedomia Rekonštrukcia udalostí po atentáte na ríšskeho kancelára Heydricha cez rozprávanie ošetrujúceho lekára.
16:00
Veda pre všetkých (1/13) Populárno vedecký seriál.
16:30
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
17:30
Ambulancia Sprievodca svetom zdravotníckych informácií.
17:55
Moja diagnóza Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
18:30
Večerníček Animovaný seriál o dvoch kamarátkach, nevidiacej Mimi a vidiacej Líze, ktoré na spoločných výpravách do fantázie zisťujú, že náš svet sa dá vidieť... Zobraziť viac
18:35
Odo Animovaný seriál.
18:40
Dimitri Bábkový seriál pre deti.
18:45
Fidlibumove pokusy Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
18:55
Nezbedný havran Nemecký kreslený seriál.
19:10
Hrdinovia mýtov a legiend Kanadsko-francúzcko-čínsky koprodukčný animovaný seriál pre deti a mládež o bájnych hrdinoch gréckej mytológie.
19:30
Andyho svetové dobrodružstvá Britský náučný seriál.
19:45
Zázračný miniateliér Kto má rád zvieratká, môže si vytvoriť vlastnú minifarmu podľa rady Janky a Tomáša.
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
V modrých hĺbkach (2/3)
21:00
Súmrak módy? Dokumentárny, investigatívny film.
22:00
Do kríža Diskusná relácia.
22:50
Cirkus Rwanda Dva cirkusové súbory. Jeden z Rwandy, druhý z Českej. Jeden živorí, druhý je svetovo uznávaný Cirk La Putyka. Čo sa stane, keď sa tieto dva svety s... Zobraziť viac

Databáze filmů a seriálů

VÍCE

Filmy a seriály

VÍCE